Първи подиум за Майкъл за сезона

* Троянецът стана трети в първия кръг на шампионата на Испания, в края на седмицата стартира в Световния шампионат

Мотокрос

ГОЛЯМАТА звезда на българския мотокрос – 19-годишният ни съгражданин Майкъл Гриша Иванов, който от края на миналата година е състезател на белгийския „Vamo Racing Team“, записа първи подиум за сезона. Летящият троянец със своята „Honda CRF250R“ се класира трети, клас МХ2, в първия кръг от шампионата на Испания, провел се в Алхама де Мурсия през този уикенд (18-19 февруари). Преди Майкъл на почетната стълбичка е съотборникът му във „Vamo Racing Team“ – холандецът Ларс ван Беркел, а победител е шампионът на Испания за миналата година в същия клас Икер Олано...

©2009 Троян 21 | Template Blue by TNB | Вход Публикация Коментари Редактиране Управление Оформление Изход | RSS | ЛИЦЕНЗ |