СИГНАЛЪТ на съгражданката ни Красимира Цочева е от 29 май – т. е. отпреди месец – но, както се казва, Бог високо, цар далеко. Никаква реакция. Става дума за една улична дупка, която става все по-дълбока и широка, тъй като от нея...Дупка на пътя и от нея извира вода?!
Етикети: , , , ,* Дупка на пътя, на метри от моста в кв. „Василевско“ на ул. „Ген. Карцов“, от нея блика вода и дупката се разраства и „задълбочава“, но никой не обръща внимание * „Трябва ли да стане злополука и тогава да се отстрани проблемът???“, пита съгражданката ни Красимира Цочева
Хубава работа, ама троянска
СИГНАЛЪТ на съгражданката ни Красимира Цочева е от 29 май – т. е. отпреди месец – но, както се казва, Бог високо, цар далеко. Никаква реакция. Става дума за една улична дупка, която става все по-дълбока и широка, тъй като от нея...




































