* Троянецът бе избран за Студент на годината в раздел „Спорт” и спечели „Спортен Икар” за пробив в световния спорт
Отличници
След златото на ЕП в Латвия
ИЗБРАНИЯТ за спортист №1 на родния Троян за 2013 г. – звездата на българското и световното ски ориентиране Станимир (Тачо) Беломъжев, оглави и две национални класации.

ВОДАЧЪТ в световната ранглиста през миналия сезон, европейски шампион от първенството в Латвия и бронзов медалист от Световното първенство в Казахстан стана носител на традиционната награда „Спортен Икар” в категорията „Пробив в световния спорт” (Тачо си подели отличието със световния и европейски вицешампион по борба свободен стил Владимир Дубов). За победител в най-престижната категория („Постижение на годината”) и носител на „Големия Икар” бе определен...

©2009 Троян 21 | Template Blue by TNB | Вход Публикация Коментари Редактиране Управление Оформление Изход | RSS | ЛИЦЕНЗ |