Беломъжев пише история, обра всичкото злато в Тула

* Летящият троянец спечели и трите индивидуални старта в първото в историята Световно студентско първенство по ски ориентиране; днес – титла в общия старт * Тачо спази традицията да си прави златни подаръци за рождения ден
Ски ориентиране
СЪГРАЖДАНИНЪТ ни Станимир (Тачо) Беломъжев спечели и последния трети индивидуален старт на Световното студентско първенство по ски ориентиране в Тула, Русия (10-16 февруари 2016 г.) и вече е трикратен световен студентски шампион. След златния медал в спринта (11 февруари) и второ злато в преследването (12 февруари), днес (15 февруари) шампионът попълни колекцията си със злато в общия старт, оставяйки след себе си двамата финландци Юри Уситало и Теро Линаинмаа – съответно на 10 сек. и 19 сек. след победителя (същите двама финландци бяха непосредствено след нашето момче и в преследването). Постижение, което ще се помни дълго. И заради факта, че първенството в...

©2009 Троян 21 | Template Blue by TNB | Вход Публикация Коментари Редактиране Управление Оформление Изход | RSS | ЛИЦЕНЗ |