„Чавдар“ с драматична победа в Габрово – 72:71

* С победен кош в последната секунда Илиян Павлов се превърна в герой на мача; Камен Пенчев отново най-добър* Треньорът Диков: „Въпреки че победихме, не трябва да се лъжем, не играем добре“

Стефан Генков
  Баскетбол, Сезон 2020/21

Рубриката се води от
треньора по баскетбол Стефан Генков

„ЧАВДАР“ (Троян) записа третата си победа в  ББЛ, регион Център при гостуването си на „Чардафон Орловец“ в Габрово (8 ноември, неделя), като до сега има и една загуба. Мачът започна  при поделено надмощие за двата отбора – в първите минути нашите излязоха напред с 5 точки, но постепенно домакините с активна преса по целия терен изравниха и пак частта завърши в наша полза, 21:20. Втората и третата част...

©2009 Троян 21 | Template Blue by TNB | Вход Публикация Коментари Редактиране Управление Оформление Изход | RSS | ЛИЦЕНЗ |