Очаквано бихме Габрово

* „Чавдар” записа първа победа за сезона в домакинския си мач срещу „Чардафон Орловец” – 84:74 * Данаил Христов - с най-висока оценка
 и дабъл-дабъл
Баскетбол, „А” РБГ

ПЪРВАТА победа на „Чавдар” (Троян) за новия сезон 2013/2014 г. на баскетболната ни „А” група вече е факт. В домакинския си мач от втория кръг в неделя (27 октомври) нашите очаквано биха „Чардафон Орловец” (Габрово) и дадоха заявка, че ще играят важна роля в първенството. В началната четвъртина „чавдарци” играха колебливо, но все пак приключиха с преднина – 18:14. Във втората част обаче момчетата ни се разиграха, направиха мощна серия от 16:0 и на полувремето вече имаха добър аванс – 43:31.

©2009 Троян 21 | Template Blue by TNB | Вход Публикация Коментари Редактиране Управление Оформление Изход | RSS | ЛИЦЕНЗ |