* „Чавдар” спечели гостуването си на „Академик” (78:85) и записа трета поредна победа, делим 2-4 място във временното класиране
 * Най-добър от нашите – Иван Руньов, Данаил Христов с
 пореден дабъл-дабъл
Баскетбол, „А” РБГ
„ЧАВДАР” (Троян) записа хубава победа при гостуването си на „Академик” (Благоевград) в мач от четвъртия кръг на мъжката ни А група, бе оценката на специализирания сайт Bgbasket.com. Нашите изковаха успеха си в първата и третата част на срещата и с 3 победи, 1 загуба и актив от 7 точки делят 2-4 място във временното класиране с отборите на „Чардафон Орловец” (Габрово) и „Академик” (Пловдив). Лидер е отборът на ИУ (Варна) с 8 т., единственият без загуба досега.

©2009 Троян 21 | Template Blue by TNB | Вход Публикация Коментари Редактиране Управление Оформление Изход | RSS | ЛИЦЕНЗ |