Този мач ще се помни

* В „истинска баскетболна драма” с две продължения „Чавдар” изтръгна победата над гостите от „Академик” (Благоевград) - 96:90
 * Герой от нашите – Данаил Христов

Баскетбол, „А” РБГ

НАЙ-ЗРЕЛИЩНИЯТ мач на „Чавдар” от началото на сезона. Това бе общата оценка за драматичния сблъсък на троянци и гостуващия „Академик” (Благоевград) в неделя, 2 февруари. И ако някой си мислеше, че след като бихме при гостуването си в Благоевград в началото на м. ноември, сега няма да имаме проблеми – жестоко се лъжеше.

ПЪРВАТА част не предвещаваше екшъна – нашите спечелиха с 20:12. Но в следващата 10-минутка „академиците” ни развинтиха (14:25) – вероятно и в резултат на подценяване от наша страна – и се оттеглиха на полувремето с 3 точки аванс. Вторите две части бяха буквално инфарктни и след страхотни обрати последният съдийски сигнал дойде при равенство - 71:71.

©2009 Троян 21 | Template Blue by TNB | Вход Публикация Коментари Редактиране Управление Оформление Изход | RSS | ЛИЦЕНЗ |