„Чавдар“ победи „Шумен“ като гост

* След равенство в редовното време и продължения мачът приключи с успех за нашите – 96:89 * Но защо е необходимо, питам аз, номинациите да се правят от клубовете?!
Баскетбол, „А“ група, Зона Изток

Стефан Генков
Рубриката се води от
треньора по баскетбол Стефан Генков

СЛЕД КАТО преди месец „Чавдар“ победи същия съперник с 104:102 в Троян, стори същото и в Шумен. Многократно съм подчертавал, че този отбор („Шумен“) не е от калибъра на троянските момчета и те за пореден път го потвърдиха. И понеже проследих по интернет мача минута по минута, ще запозная интересуващите се (а те не са никак малко), как се развиха събитията на терена в шуменската зала „Младост“. Макар и без основния си реализатор Антон Диков (влязъл в игра три минути преди края), домакините диктуваха играта през трите части на мача...

©2009 Троян 21 | Template Blue by TNB | Вход Публикация Коментари Редактиране Управление Оформление Изход | RSS | ЛИЦЕНЗ |