ЧЕТИВО ЗА УИКЕНДА: Какво да правим с „троловете”?

* Вариант първи: "Не хранете "троловете"!
* Вариант втори: "Троловете" се нуждаят от нашето внимание, защото само това си имат..."

ВСИЧКИ СМЕ СВИДЕТЕЛИ – във форума на Т21 се появиха „тролове”; или може би е само един, но скрит зад анонимността и активността си („Луд умора няма”, е казал народът), се умножава.

КРАТКО ПОЯСНЕНИЕ – форумският „трол” е анонимен писач (дали използва някакъв псевдоним е все тая – анонимността му е задължителна). „Тролът” винаги е наопаки и дразни всички. И тук вариантите са няколко: може просто да си е опак човек; може да е вътрешен човек или нает от стопаните на сайта, за да разпалва дискусията и повишава интереса; може да е оръдие на някого(някои) от засегнатите от материали и/или коментари (наемник със задача да профанизира дискусията, да я разяжда отвътре и в крайна сметка да откаже от участие сериозните форумци).



 

©2009 Троян 21 | Template Blue by TNB | Вход Публикация Коментари Редактиране Управление Оформление Изход | RSS | ЛИЦЕНЗ |